Párty stany Pupa Production: Pronájem, prodej, výroba párty stanů

Pronájem párty stanů

Pártystan od Pupy Production spolehlivě zajistí komfort Vašich hostů při malé rodinné oslavě i na velké firemní akci, koncertu nebo svatbě, bez ohledu na rozmary počasí. Náš servis, který poskytujeme ke každé dodávce nebo zápůjčce libovolného pártystanu, zahrnuje stavění pártystanu včetně instalace veškerého vybavení, slavnostní výzdobu i osvětlení, stavbu pódia i ozvučení a dokonce i zajištění programu. Po akci vše zase demontujeme, uklidíme a odvezeme. Které typy pártystanů Vám nabídneme?

Pagoda 5x5m

stan

Pagoda o ploše 5 x 5 m poslouží samostatně jako prodejní stánek nebo malý přístřešek pro zahradní akci, ale také ji lze použít jako předsálí většího stanu, zázemí pro catering nebo průchodový modul do stanu či mezi stany. Velmi atraktivně vypadají pagody propojené v řadě za sebou.

Pagoda se slídovým opláštěním

stan

Na svatbách, firemních banketech a recepcích se používá tento luxusní typ pagody jako VIP pártystan. Lze ji kombinovat s dalšími pětimetrovými stanovými segmenty nebo pagodovými střechami,

Stan 10m

stan

Nejvíce využívaný stan o rozměrech 5 x 10 metrů a pevné konstrukce je dostačující pro většinu akcí kulturních i firemních. Stan lze s využitím pětimetrových segmentů napojit do jakékoliv délky. Místo klasického trojúhelníkovitého tvaru čela Vám můžeme dodat apsidu.

Pavilon 10m

stan

Pártystan se vzhledově atraktivní šestihrannou konstrukcí je vhodný na různé akce třeba jako bar. Zajímavou kombinaci lze získat připojením pagody k hraně pavilonu.

Stan 15m, 20m, 21m, 31m

stan

Tento párty stan je možné použít na kulturní a sportovní akce, ale zejména jako mobilní halu. Stany lze postavit se stranovou výškou 3m nebo 4m. Stany jsou se sněhovým zatížením proto je lze provozovat i v sněhově silnějších oblastech. Stany jsou pevné a odolné konstrukce.

Všechny rozměry stanů lze kombinovat opláštěním plných stěn nebo oken. Stany lze vytápět nebo klimatizovat. Stany dodáváme i s kompletním zařízením a mobiliářem: Stoly, polstrované židle, barové stolky, pivní sety, osvětlení, květinová výzdoba, baldachýny, podlahy. Akci Vám zajistíme na klíč včetně podií, ozvučení, cateringu vše k Vaší plné spokojenosti

Apsida

stan

Klasický pártystan lze ozvláštnit připojením trojhranné apsidy k čelu. Vznikne tím jedinečný pártystan pro svatby a jiné slavnostní příležitosti s esteticky dokonale působícím vnitřním prostorem.

Mobilní haly

stan

Je klasický pártystan velkých rozměrů, vhodný pro kulturní a sportovní akce nebo koncerty. Může posloužit i jako prodejní prostor na veletrhu, sklad a podobně. K pronájmům nabízíme haly s čelem šířky 15, 20, 21 a 31 metrů. Délka je tvořena modulovým krokem 5 metrů, průchozí výška pak 3 nebo 4 metry. Stany jsou pevné konstrukce, odolné vůči sněhovému zatížení, proto je lze provozovat i ve sněhově silnějších oblastech. Lze objednat i vrata nebo pevné boky. Všechny rozměry stanů lze kombinovat s opláštěním plným nebo s okny, lze je vytápět nebo klimatizovat. Stany dodáváme i s kompletním zařízením a mobiliářem: stoly, polstrované židle, barové stolky, pivní sety, podlahy, baldachýny,květinová výzdoba. Akci Vám zajistíme na klíč včetně pódií, ozvučení, nasvícení, cateringu. Cenovou kalkulaci přizpůsobíme na míru zákazníkovi.