Párty stany Pupa Production: Pronájem, prodej, výroba párty stanů

Vnitřní vybavení párty stanů

Vybavení prostoru pártystanu Vám doporučíme dle typu akce, pro kterou stan objednáváte.


Pro firemní a společenské večírky, rauty, konference nebo svatby. Váš pártystan vyzdobíme textilními a květinovými dekoracemi, luxusním nábytkem, podlahou a kobercem, projekční a zvukovou technikou. Pro koncertní vystoupení nebo festivalovou akci vybavíme stan pódiem, skládacími stoly s lavicemi, vzduchotechnikou, koktejlovým barem.


Součástí dodávky může být elektroinstalace, osvětlení nebo vytápění, na přání zajistíme mobilní toalety.

Nábytek

Nábytek

Nábytek do pártystanů bývá častou součástí objednávky. Praktickou variantou například pro festivalové akce jsou pivní sety, tedy praktické stoly s lavicemi. Pro rodinné i firemní oslavy pak nabízíme širokou škálu stolů, židlí, barových stolků, stoliček, párty stolků, kavárenských stolů i zahradního nábytku. Navíc dodáme ubrusy, návleky na židle a další textil, odpadkové koše, mobilní šatny nebo paravány.

Podlahy

Podlahy

Málokterý přírodní povrch je ideální pro postavení stolů a židlí. Proto v pártystanech oceníte možnost využití mobilních podlah. Nejčastěji dodáváme klasické dřevěné podlahy, v případě zájmu Vám na ně můžeme položit koberec – v našem vzorníku máme pro Vás na výběr několik typů, vzorů i barev.

Květinová výzdoba

Květiny

Při slavnostních příležitostech, jakými jsou například svatby, oslavy, VIP párty nebo luxusní prezentace, je vhodné doplnit vnitřní vybavení pártystanů také květinovou výzdobou. Je možné využít živých květin, rostlin, keřů nebo umělých květinových dekorací. Náš interiérový specialista Vám navrhne výzdobu dle typu akce, potřeby, přání a technických možností.

Topení a klimatizace

Topidla

Elektrické agregáty jsou koncipovány k vyhřívání menších a středně velkých prostorů, neboť využívají recirkulace teplého vzduchu. Menší agregáty se velmi dobře hodí k přídavnému vytápění větších prostor. Klimatizace si pořizujeme k úpravě vzduchu na požadované parametry.
Z hygienického hlediska uživatelů bytů, kanceláří, výrobních prostor, obchodů, restaurací a podobně, bývá důvodem k použití klimatizace nedostatečné větrání, neúčinné odstraňování prachu, pachů a jiných škodlivin.

Elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrály jsou mobilní zdroje energie sloužící pro pohon elektrického nářadí a strojů na stavbách a ve výrobě nebo v místech mimo dosah infrastruktury. Nepostradatelné jsou také po různých živelných pohromách jako jsou bouřky, povodně apod. k zajištění běžného chodu životních potřeb obyvatelstva. Stacionární elektrocentrály s vyšším výkonem jsou nepostradatelné jako záložní zdroje při nečekaném výpadku elektrické energie ze sítě v nepřetržitých výrobních provozech, v nemocnicích operačních sálech, pro provoz rozhlasových a televizních stanic.

Catering

Catering

Na všechny akce, jako jsou oslavy narozenin, svatby, zahradní párty, konference a další tematické večírky, Vám rádi zajistíme občerstvení na úrovni. Skvělý catering je jednou z našich doplňkových služeb, k dalším se řadí ozvučení a osvětlení pártystanu pro různé příležitosti, zajištění doprovodného programu, dodání skákacích atrakcí pro děti.

Zatemněné plachty

Zatemněné plachty

Zatemněné plachty jsou používány při projekcích a promítání při akcích, konferencích, odborných přednáškách a podobných příležitostech. Plachta vytvoří zatmavení prostoru, aby byl promítaný materiál ve dne, zejména pak za slunečného počasí, vidět.

Baldachýny

Baldachýny

Baldachýny v okamžiku promění Váš pártystan v místo vhodné i pro tu nejluxusnější oslavu. Můžete je použít nejen pod střešní plachtu, ale i na boční stěny pártystanu. V kombinaci s barevně sladěnou podlahou a květinovou výzdobou vytvoříte skvěle působící prostor.