Párty stany Pupa Production: Pronájem, prodej, výroba párty stanů

Pronájem

Pronájem párty stanů je v dnešní době velmi oblíbená a hlavně praktická záležitost. Nezáleží na tom, zda pořádáte velkou komerční sportovní, společenskou, kulturní akci, koncert, firemní párty nebo jen menší rodinnou oslavu, svatbu nebo narozeniny.

Přijedeme, párty stan postavíme, vybavíme nábytkem, podlahami, osvětlením a dalším příslušenstvím, které si budete přát, a party může začít. Po skončení vše demontujeme, naložíme a zase odvezeme.

Vybírejte z několika variant párty stanů, pagod nebo mobilních hal:

Pagoda 5x5m

stan

Pagodu lze využít jako prodejní stánek nebo malý přístřešek pro zahradní akci. Lze ji použít i jako předsálí k průchodu do většího stanu nebo zázemí pro catering. Pagody lze stavět vedle sebe a propojit okapem a vznikne tak stan menších rozměrů, nebo lze využít i jako průchod do stanu.

Stan 10m

stan

Nejvíce využívaný stan pevné konstrukce je dostačující pro většinu akcí jak kulturních tak firemních. Stan lze po 5m segmentech napojit do jakékoliv délky. Je možné použít klasický trojúhelníkový tvar čela nebo lze použít absidu.

Pavilon 10m

stan

Stan má šestihrannou konstrukci.Možno jej využít jako partystan,je vhodný jako bar na různé akce. Zajímavou kombinaci lze využít připojením pagody k hraně pavilonu.

Stan 15m, 20m, 21m, 31m

stan

Stan je možné použít na kulturní a sportovní akce ,ale zejména jako mobilní halu. Stany lze postavit se stranovou výškou 3m nebo 4m. Stany jsou se sněhovým zatížením proto je lze provozovat i v sněhově silnějších oblastech. Stany jsou pevné a odolné konstrukce.

Všechny rozměry stanů lze kombinovat opláštěním plných stěn nebo oken. Stany lze vytápět nebo klimatizovat. Stany dodáváme i s kompletním zařízením a mobiliářem: Stoly, polstrované židle, barové stolky, pivní sety, osvětlení, květinová výzdoba, baldachýny, podlahy. Akci Vám zajistíme na klíč včetně podií, ozvučení, cateringu vše k Vaší plné spokojenosti

Mobilní haly

stan

K pronájmům nabízíme haly s čelem 15,20,21 a 31m. Délka hal je tvořena modulovým krokem 5m. Průchozí výška hal je 3 a 4m. Cenovou kalkulaci přizpůsobíme každému zákazníkovi přímo na míru. Samozřejmostí jsou doplňky jako vrata,nebo pevné boky.